"Along With the Gods: The Two Worlds" Filminin Karakter Afişleri Yayımlandı

  Rüzgar Esintisi   |     14-11-2017, 15:35


Başrollerini Ha Jung-Woo, Cha Tae-Hyun, Ju Ji-Hoon ve Kim Hyang-Gi’nin paylaştığı "Along With the Gods: The Two Worlds" filminin altı karakter afişi yayımlandı.


Joo Ho-Min tarafından yazılan "Singwa Hamgge" adlı bir webtoondan uyarlama olan filmin konusu, insanları seven bir ölüm meleği Gang Rim (Ha Jung-Woo) ölen Ja Hong’a (Cha Tae-Hyun) öbür tarafa kadar eşlik eder. Öbür tarafta ise, ölen kişilere 49 günlük bir sürede 7 denemeden geçirilir. O sürede, insan işlerine karışmaması gereken ölüm meleği Gang Rim ister istemez bir insan olan Ja Hong’un işine karışır.

Ha Jung-Woo filmde ölüm meleklerin lideri olan Gang Rim karakterini canlandırmaktadır. Gösterişli konuşma şekli ve kriz durumları ile başa çıkma becerisi sayesinde birçok zorluğun üstesinden rahatlıkla gelebilmektedir. Cha Tae-Hyun filmde bir itfaiyeci olan Kim Ja-Hong karakterini canlandırmaktadır. Bir insanı yangından kurtarmak isterken ölür. Ju Ji-Hoon filmde bir ölüm meleği Hae Won-Maek karakterini canlandırmaktadır. Öteki dünyadaki en iyi savaşçıdır.

Ayrıca Lee Jung-JaeMa Dong-Seok, 'EXO' grubundan Do Kyung-Soo ve Kim Dong-Wook filmde önemli karakterleri canlandırmaktadır.

Filmin 27 Aralık’ta Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…