Park Hyung-Sik ve Han Ji-Min Yeni Bir Filmde Başrol Karakterleri Canlandıracak

  Rüzgar Esintisi   |     30-11-2017, 15:19


Oyuncular Park Hyung-Sik ve Han Ji-Min’in yeni bir kısa filmde rol alacakları açıklandı.


30 Kasım’da, "Two Rays of Light" filminden bir kaynak Park Hyung-Sik ve Han Ji-Min’in filmde başrol karakteri canlandıracağını doğruladı.

Film, bir fotoğraf kulübünde tanışan Soo Young ve In Soo’nun yavaş yavaş birbirlerine yakınlaşması konu almaktadır.

Han Ji-Min filmde bir aroma terapisti olan Soo Young karakterini canlandıracak. Kendine güven duyan duruşu ve parlak gülümsemesinin arkasında görme bozukluğundan dolayı yaşadığı acıları saklamaktadır. Park Hyung-Sik filmde In Soo karakterini canlandıracak. Kendisinin tam zıttı olan Soo Young’ın neşeli ve güçlü kişiliğinden etkilenir.

Filmin yönetmenliğini "The Last Princess" filmini yöneten ödüllü yönetmen Heo Jin-Ho yapmaktadır.

Filmin çekimlerine Aralık ayında başlanacak.

 

Kaynak: (1)

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…