Lee Seung-Gi'nin Yer Aldığı "A Korean Odyssey"nin İlk Senaryo Okumaları Yapıldı

  92Sunbea   |     1-12-2017, 16:25


tvN'nin hafta sonu draması "A Korean Odyssey"in ("Hwayugi") ilk senaryo okumaları yapıldı!


Bu drama, Lee Seung-Gi'nin askerden terhisi sonrası ilk projesi olacağı için dikkat çekiyor.

Dizi, bir Çin romanı olan tarih, fantastik, korku ve romantik türlerin harmanlandığı "Journey to the West"in ("Batı'ya Yolculuk") günümüze göre tekrar yorumlanmış halidir.Jin Sun-Mi (Oh Yeon-Seo), kötü şansın atılmasına yönelik başarılı bir emlak CEO'sudur. Ancak, Son Oh-Gong (Lee Seung-Gi) adlı bir karizmatik biriyle ve bir eğlence şirketi CEO olan Woo Hwi Chul (Cha Seung-Won) ile tanıştığında hayatının karmaşık hale gelir.

"A Korean Odyssey", 23 Aralık'ta, saat 21:00'da yayımlanacaktır.

 

Kaynak: (1)

 

NOT: Lee Seung-Gi ve Cha Seung-Won daha önce "You're All Surrounded" dizisinde birlikte başrol oynamıştır.

Kişisel görüşümdür, bu diziden beklentim çok yüksek. "Goblin"i unutturacak kadar başarılı bir dizi olacağını düşünüyorum. 2018'de yılın dizisi olabilir. Konu itibariyle "Goblin"i andırıyor. Ancak "Goblin"in senaryosunda oturtulamamış mantık hatalarının bu dizide oturtulmuş vaziyette olacağını düşünüyorum. Olağan üstü güçleri olan Son Oh-Gong (Lee Seung-Gi)'un dünyaya sürgünü sanki bize "Goblin"deki Azrail (Lee Dong-Wook) karakterini anımsatacak. Zaten "Goblin"de de başrol karakterlerden çok yardımcı karakterler dikkat çekmemiş miydi? Burada ise bu karaktere benzer bir karakteri başrol olarak izleyeceğiz. Sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz neler?

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…