Lee Seung-Gi'nin Yeni Dizisi "A Korean Odyssey"in Uzun Fragmanı Yayımlandı

  Maysa   |     16-12-2017, 13:19


Başrollerinde Lee Seung-Gi, Cha Seung-Won ve Oh Yeon-Seo’nun rol aldığı "A Korean Odyssey" ("Hwayugi") dizisinin 4 dakika 40 saniyelik uzun fragmanı yayımlandı.


Çin Klasik romanı "Journey to the West"den uyarlama olan dizi, birbirleriyle bir türlü anlaşamayan Son O-Gong (Lee Seung-Gi) ve Woo Hwi-Chul’un (Cha Seung-Won) kötülüğün her yerde kol gezdiği karanlık bir dünyada gerçek bir ışık aramasını konu almaktadır.

Ayrıca, Lee Hong-Ki, Jang Gwang, Lee Se-Young, Song Jong-Ho ve Kim Sung-Oh dizide yardımcı karakterleri canlandırmaktadır.

Lee Seung-Gi dizide asi bir canavar olan Son Oh-Gong karakterini, Oh Yeon-Seo dizide bir insan olan ama iblisleri görebilen Jin Sun-Mi karakterini ve Cha Seung-Won dizide canavarların efendisi olan Woo Ma-Wang karakterini canlandırmaktadır.

Yayımlanan fragmanda, bir insan olan ama ölülerin ruhlarını görebilen Jin Sun-Mi çocukluğunda korkunç güçlerin varlığını öğrendiğinde hem Son Oh-Gong hem de Woo Ma-Wang ile bir sözleşme yapmaktadır.

Son Oh-Gong ile yaptığı sözleşmeye göre Sun-Mi onun adını söylediğinde ortaya çıkıp onu kötülüklerden koruması gerekmektedir. Ancak Son Oh-Gong şeytani güçlerini kullanarak Sun-Mi’nin adını unutmasını sağlar. Daha sonra Sun-Mi bir yetişkin olduğunda Son Oh-Gong onunla tekrar karşılaşır ve Sun-Mi'ne aşık olur.

Sun-Mi'nin Woo Ma-Wang ile yaptığı sözleşmenin ayrıntıları ve Woo Ma-Wang'ın bir top yıldız olan P.K (Lee Hong-Ki) ile olan ilişkisi fragmanda belirtilmedi.

Dizinin ilk bölümünün 23 Aralık’ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…