tvN’in Merakla Beklenen "A Korean Odyssey" Dizisinin 5 Karakter Afişi Yayımlandı

  Maysa   |     19-12-2017, 12:47

 

Başrollerinde Lee Seung-Gi, Cha Seung-Won ve Oh Yeon-Seo’nun rol aldığı "A Korean Odyssey" ("Hwayugi") dizisinin karakter afişleri yayımlandı.

Dizi, Çin’in Klasik romanı "Journey to the West"in günümüze yorumlanmış halidir. Yayımlanan karakter afişleri, her karakterin bireysel kişilik özelliklerini açıkça tasvir etmektedir.

Lee Seung-Gi dizide karanlık bir dünyada ışı aramak için yolculuğa çıkan ve gittiği her yerde sorun çıkaran Son Oh-Gong canlandırmaktadır. Onun karakter afişi, giydiği desenli ve göze çarpan gömleği, yüzünde kurnaz gülümsemesi ile "kendine güvenen, Kutsal Yeşim İmparatorluğu’na bile kafa tutmaktan korkmayan bir canavar" tasvirini ortaya koymuştur.

Cha Seung-Won dizide "son 1000 yıldır bir aydınlık arayan nazik bir iblis"i, Woo Ma-Wang karakterini canlandırmaktadır. İnsanların dünyasında, Woo Hwi-Chul olarak bilinen Woo Ma-Wang Kore’nin en büyük eğlence ajansının başıdır.

Oh Yeon-Seo dizide bir insan olmasına karşın iblisleri ve kötü ruhları görebilen Jin Sun-Mikarakterini canlandırmaktadır. Onun karakter afişinde, "Oh-Gong’u sadece bir kelime ile ezbere bilen kadın." yazmaktadır. Oyuncunun yanındaki portrede güzel ve gizemli nitelikleri temsil eden lotus çiçeği bulunmaktadır.

'FTISLAND' grubundan Lee Hong-Ki dizide "sihirli güçleri ile kadınların kalplerini çalarak süper star olan bir iblis"i Jeo Pal-Gye karakterini canlandırmaktadır. Woo Hwi-Chul’un yönettiği eğlence şirketinin bünyesindeki bir ünlüdür ve sahne adı olarak P.K takma adını kullanmaktadır. Domuz iblisi olduğu için karakter afişinde elinde domuz resminin bulunduğu bir portre tutmaktadır.

Jang Gwang dizide "Oh-Gong’a hizmet etmeye atanmış finansal dünyanın 1 numaralı şirketin başkanı" Sa Oh-Jung karakterini canlandırmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 23 Aralık’ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…