"A Korean Odyssey" Dizisinin 4. Bölümü 1 Hafta Ertelendi

  Maysa   |     26-12-2017, 15:38

"A Korean Odyssey" dizi ekibi 24 Aralık Pazar günü yayımlanan 2. bölümdeki bir dizi yapım hatasından dolayı özür diledi.

Yapım hatalarından biri Jin Sun-Min’in (Oh Yeon-Seo) şarkı söylediği sahnede havada uçan siyah ruhları taşıyan tellerin açık bir şekilde görülmesiydi. Ayrıca hatayı düzeltmek için verilen ani reklamların yanı sıra verilen bu reklamlar 10 dakika sürdü.

25 Aralık Pazartesi günü ise bu hatalar giderilmiş bir şekilde dizisinin 2. bölümü tekrar saat 18:10’da yayımlandı. 2. bölümde yapılan hatadan ve aksaklıklardan dolayı tvN resmi web sitesinde bir özür yazısı yayımlandı.

Ayrıca, yapılan resmi açıklamada 31 Aralık’ta yayımlanması planlanan dizinin 4. bölümünün bir hafta ertelendiği bildirildi. Dizinin 4. bölümü 6 Ocak 2018 tarihinde Cumartesi günü yayımlanacak. Bu bir haftalık gecikmenin nedeni dizinin yapımın daha iyi hale getirilmesi ve 2. bölüm'de yaşanan aksiliklerin bir daha yaşanmamasını sağlamak olarak gösterildi.

 

Kaynak: (1)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…