Lee Je-Hoon, Choi Woo-Sik, Park Jung-Min ve Park Hae-Soo Yeni Bir Filmde Beraber Rol Alacak

  Maysa   |     27-12-2017, 14:21

Lee Je-Hoon, Choi Woo-Sik, Park Jung-Min, Park Hae-Soo ve Ahn Jae-Hong’un "Hunting Time" adlı yeni bir filmin ana kadrosunda yer alacakları doğrulandı.

Film, Güney Kore’de yakın gelecekte gerçekleşmektedir ve ülkenin büyük bir gecekondulaşmanın sebep olduğu ekonomik durgunluk ile boğuştuğu kurgusal bir hikâyeye dayanmaktadır. Bir grup genç, bu ekonomik buhranda hayatta kalabilmek için suç işler.

Filmin yönetmen koltuğunda 2010 yapımı "Bleak Night" filmi ile Mavi Dragon Film Festivali, Daejong Film Ödülleri, Busan Film Eleştirmenleri Derneği ve çeşitli yurtdışı film festivallerinde 'Çaylak Yönetmen Ödülü'nü kazanan Yoon Sung-Hyun oturmaktadır.

Yönetmeni ve oyuncu kadrosu ile beklentileri arttıran film 2018 yılında gösterime girecek en çok beklenen filmlerden biri haline geldi.

Çekimlerine Ocak 2018’de başlanacak olan filmin 2018 yılının sonlarına doğru gösterime girmesi planlanılıyor. Filmin çekimleri Incheon ve Japonya’nın Miyako adasında yapılacak.

 

Kaynak: (1)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…