2017 Yılında Sitemizde En Çok Tık Alan Dizi & Film & Oyuncu Tanıtımı ve Köşe Yazısı

  Maysa   |     31-12-2017, 15:57

Sizlerin isteği üzerine sitemizde en çok tık alan ilk üç dizi & film & oyuncu tanıtımlarını ve en çok okunan köşe yazısını derledik.

Sitemiz 2017 yılında 4.633.340 kişi tarafından ziyaret edildi.

2017 Yılında En Çok Tık Alan İlk Üç Dizi Tanıtımı

İlk sırada 160.801 tıklama ile başrollerinde Park Bo-Young ve Park Hyung-Sik’in rol aldığı "Strong Woman Do Bong-Soon" dizisi yer almaktadır. İkinci sırada 151.419 tıklama ile başrollerinde Lee Jong-Suk ve Suzy’in rol aldığı "While You Were Sleeping", üçüncü sırada 127.311 tıklama ile başrollerini Lee Sung-Kyung ve Nam Ju-Hyuk’un rol aldığı "Weightlifting Fairy Kim Bok-Joo" dizisi yer almaktadır.

2017 Yılında En Çok Tık Alan İlk Üç Film Tanıtımı

İlk sırada 50.314 tıklama ile Güney Kore, Çin, Hong Kong ortak yapımı ve başrolünde Lee Min-Ho’nun rol aldığı "Bounty Hunters" filmi yer almaktadır. İkinci sırada 36.482 tıklama ile başrolünde Ji Chang-Wook rol aldığı "Fabricated City", üçüncü sırada 29.771 tıklama ile başrollerinde Jo Jung-Suk ve 'EXO' grubundan Do Kyung-Soo’nun rol aldığı "My Annoying Brother" filmi yer almaktadır.

2017 Yılında En Çok Tık Alan İlk Üç Oyuncu Tanıtımı

İlk sırada 199.065 tıklama ile Lee Min-Ho, ikinci sırada 152.638 tıklama ile Lee Jong-Suk ve üçüncü sırada 115.481 ile Ji Chang-Wook yer almaktadır.

2017 Yılında En Çok Okunan İlk Üç Köşe Yazısı

İlk sırada 6.540 kez okunan editörümüz ela tarafından yazılan "Hangi K-Drama Çiftleri Gerçek Oldu", ikinci sırada 6.042 kez okunan editörümüz 92Sunbea tarafından yazılan "35 Yaş Üstü Koreli Erkek Oyuncular", üçüncü sırada 4.641 kez okunan editörümüz Buyuul tarafından yazılan "Kendi Kısa Olsa da Etkisi Uzun Sürecek Mini Kdrama Önerileri" köşe yazısı oldu.

Güney Kore Sineması Ailesi olarak tüm ziyaretçilerimize bizi takip ettikleri için teşekkür ederiz ve yeni yılınızı en içten dileklerimiz ile kutlarız.

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…