Kim Min-Jung’un 10 Yıl Önce Rol Aldığı Diziden Hâlâ Ödeme Beklediği Açıklandı

  Hamlet   |     16-01-2018, 14:44

Oyuncu Kim Min-Jung’un yaklaşık 10 yıl önce rol aldığı dizisi için 140,000 Dolar’ın üstündeki ödemesini alamadı.

15 Ocak’ta Great Company şirketinden bir temsilci oyuncunun MBC’nin "2009 Alien Baseball Team" ("Strike Love") dizisinden 150 milyon KRW’luk (140,779 Dolar)ödemesi alamadığını onayladı: "Eksik ödemenin farkındayız. Umarım bu sorun çözülür."

Benzer bir şekilde Ji Sung, Sung Yu-Ri, So Yi-Hyun’un ve daha birçok oyuncunun 2009 yapımı SBS’in "Swallow the Sun" dizisinden ödeme alamadıkları geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı.

 

Kaynak: (1)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…