Park Shin-Hye’ye Yeni Bir Dizide Başrol Karakteri Canlandırması İçin Teklif Götürüldü

  Rüzgar Esintisi   |     17-01-2018, 17:14

Oyuncu Park Shin-Hye’ye "Romantic Doctor, Teacher Kim"in senaristi Kang Eun-Kyung’un yeni dizisinde rol alması için teklif götürüldüğü açıklandı.

17 Ocak’ta oyuncunun SBS’in yeni "Yeowoo Gaksibyeol" dizisinde kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü ancak teklifi kabul edip etmediğinin henüz onaylanmadığı bildirildi.

Dizi, birbirlerinin acılarına derman olmaya çalışan bir kadın ve bir erkeğin hikâyesini anlatmaktadır.

Park Shin-Hye eğer teklifi kabul ederse dizide Seo Hye-Won karakterini canlandıracak. 18 yaşındayken babası birisini kurtarmak isterken hayatını kaybeder. Babasından başka kimsesi olmayan Hye-Won o zamandan bu yana kendi ayakları üzerinde durmaya çalışır.

Dizinin yönetmenliğini "Secret Garden", "Gentleman's Dignity" ve "Gu Family Book" dizilerini yöneten Shin Woo-Chul ve senaristliğini "Romantic Doctor, Teacher Kim", "What Happens to My Family?", "Gu Family Book" ve "Bread, Love and Dreams" dizilerini kaleme alan Kang Eun-Kyung yapacak. Yönetmen Shin Woo-Chul ve senarist Kang Eun-Kyung daha önce "Gu Family Book" dizisinde beraber çalışmıştı.

"Yeowoo Gaksibyeol" dizisinin ilk bölümünün bu yılın ikinci yarısında SBS ekranlarında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…