Jang Na-Ra’ya "Dog, Witch and Me" Dizisinde Rol Alması İçin Teklif Götürüldü

  Maysa   |     18-01-2018, 17:17

Oyuncu Jang Na-Ra’ya romantik-komedi-fantastik türündeki "Dog, Witch and Me" dizisinde kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü açıklandı.

Dizi, kör bir kadın, onun sadık kılavuz köpeği ve bir veterinerin arasındaki karmaşık ilişkiyi anlatmaktadır.

Jang Na-Ra eğer teklifi kabul ederse dizide eski bir çellist olan Ma Ji-Soo karakterini canlandıracak. Müzikal yeteneğinden dolayı Juilliard’a kabul edilir. Ancak Juilliard’a gitmeden önce geçirdiği şüpheli bir trafik kazası sonrası görme yetisini kaybetmiştir ve kaderi lanetlenmiştir. Kendini beğenmiş ve insanları küçümseyen tavrından dolayı cadı olarak anılmaktadır.

Oyuncu Kang Ha-Neul’a bu dizide erkek başrol karakteri canlandırması için teklif götürülmüştü. Ancak oyuncu 11 Eylül 2017’de askere katıldı ve 10 Haziran 2019’da askerden terhis olacak.

İlgili Haber: Kang Ha-Neul’a Yeni Bir Diziden Teklif Götürüldü

Dizinin hangi yayıncı aracılığı ile yayımlanacağı ve dizinin yayın tarihi henüz kararlaştırılmadı.

 

Kaynak: (1), (2)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

GÜNÜN DİZİ ÖNERİSİ

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben maria. Bugün sizlere önerdiğim dizi, aksiyon-gizem-fantastik/bilimkurgu türündeki "Memorist". Dizide insanların zihnini okuyabilen bir dedektif ve yetenekli bir suç profilcisinin katil yakalarken yaşadıkları olayları anlatıyor. İyi seyirler...
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…