Seo In-Guk’a tvN’in Yeni Dizisinden Teklif Götürüldüğü Açıklandı

  Rüzgar Esintisi   |     23-01-2018, 17:25

Oyuncu-şarkıcı Seo In-Guk’a romantik-aksiyon-gizem türündeki yeni "Hundred Million Stars From the Sky" dizisinde erkek başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü onaylandı.

Dizi, Japon yapımı 2002 yılında Fuji TV’de yayımlanan "Hundred Million Stars From the Sky" adlı diziden uyarlamadır.

Dizi, mesleğinden ayrılmayı düşünen bir dedektifin aldığı son davadan sonra gelişen olayları konu almaktadır. Dedektif, ölümü intihar gibi gösterilmeye çalışılmış üniversiteli genç bir kadının cinayet davasını alır. Dedektif bu davayı çözmekte oldukça kararlıdır. Dedektifin kız kardeşi bir gün bir adamla tanışır. Adam iyi birisi değildir ancak dedektifin kız kardeşi adama karşı sempati duyar. Adamın üniversiteli genç kadının cinayet davasıyla bir ilgisi olduğunu düşünen dedektif, kız kardeşini adamdan uzaklaştırmaya çalışır. Ancak dedektifin kız kardeşi ve adam birbirlerine aşık olmuştur.

Dizinin yönetmenliğini "King of High School Life Conduct", "Oh My Ghost" ve "Tomorrow With You" dizilerinin yönetmeni Yoo Je-Won yapacak.

Seo In-Guk ve yönetmen Yoo Je-Won 2014 yılında "King of High School Life Conduct" dizisinde beraber çalışmıştı.

Seo In-Guk eğer teklifi kabul ederse sağlık sorunları nedeniyle askerden erken terhisinin ardından oyuncu-şarkıcının ilk dizisi olacak.

Dizinin yayın tarihi henüz kararlaştırılmadı.

 

Kaynak: (1), (2), (3), (4)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…