Hyun Bin ve Park Shin-Hye Birlikte "Fox Bride Star" Dizisinde Rol Alabilir

  Rüzgar Esintisi   |     24-01-2018, 15:11

Oyuncu Hyun Bin’e SBS’in yeni dizisi "Fox Bride Star"da ("Yeowoo Gaksibyeol") erkek başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldü.

Geçtiğimiz günlerde oyuncu Park Shin-Hye’ye "Fox Bride Star" dizisinde kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü açıklanmıştı.

İlgili Haber: Park Shin-Hye’ye Yeni Bir Dizide Başrol Karakteri Canlandırması İçin Teklif Götürüldü

Dizi, Seul’de karşılaşan ve birbirlerinin acılarına derman olmaya çalışan bir kadın ve bir erkeğin hikâyesini anlatmaktadır.

Hyun Bin eğer teklifi kabul ederse dizide dahi bir reklam müdürünü canlandıracak. Kariyerinde en tepeye tırmanmıştır. Ancak hayatının en güzel anında kötü bir kaza geçirir. Park Shin-Hye eğer teklifi kabul ederse dizide 27 yaşındaki bir kadını canlandıracak. 9 yıl önce babası başka birisinin hayatını kurtarmaya çalışırken ölür. O zamandan bu yana kendi ayakları üzerinde tek başına durmaya çalışmıştır. Hem tazminatı alamaz hem de destek finansmanını kaybeder. Geçinme derdi omuzlarına biner ve hayatı oldukça zorlaşır. Fakat bir adamla karşılaşması onun hayatının dönüm noktası olur. Birbirlerinin acılarına derman olurlar ve daha iyi bir hayat yaşayabilmek için değişmeye başlarlar.

Son zamanlarda sıkça filmlerde gördüğümüz Hyun Bin en son SBS’in 2015 yapımı "Hyde Jekyll, I" dizisinde rol almıştı.

Dizinin yönetmenliğini "Secret Garden", "Gentleman's Dignity" ve "Gu Family Book" dizilerini yöneten Shin Woo-Chul ve senaristliğini "Romantic Doctor, Teacher Kim", "What Happens to My Family?", "Gu Family Book" ve "Bread, Love and Dreams" dizilerini kaleme alan Kang Eun-Kyung yapacak. Yönetmen Shin Woo-Chul ve senarist Kang Eun-Kyung daha önce "Gu Family Book" dizisinde beraber çalışmıştı. Ayrıca Hyun Bin ve yönetmen Shin Woo-Chul "Secret Garden" dizisinde beraber çalışmıştı.

Dizisinin ilk bölümünün bu yılın sonlarında SBS ekranlarında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…