Do Kyung-Soo ve Nam Ji-Hyun Yeni Bir Dizide Beraber Rol Alabilir

  Rüzgar Esintisi   |     7-02-2018, 15:09

'EXO' grubundan Do Kyung-Soo ve oyuncu Nam Ji-Hyun’a tarih-romantik-komedi-gizem türündeki "Hundred Days' Husband" ("Dear Husband of 100 Days") dizisinde başrol karakterleri canlandırması için teklif götürüldüğü onaylandı.

Dizi, aniden ortadan kaybolan Joseon’un veliaht prensi etrafında dönmektedir. Veliaht prens sarayın dışında yüz gün geçirir ve bu yüz gün boyunca sarayın dışında hayatta kalmaya çalışır.

Do Kyung-Soo eğer teklifi kabul ederse dizide Joseon Hanedanlığı’nın veliaht prensi olan Lee Yeol karakterini canlandıracak. Bir gün, bir suikast girişimi sonucunda ölümcül bir yara alır ve uçurumdan aşağı düşer. İşe yaramaz bir adam olan Won Deuk olarak tekrar ortaya çıkar.

Nam Ji-Hyun eğer teklifi kabul ederse dizide Joseon’un ilk dedektiflik ajansını açan Hong-Sim karakterini canlandıracak. Oldukça zeki biridir.

Her iki oyuncunun da teklifleri olumlu bir şekilde değerlendirdiği bildirildi.

Dizinin senaristliğini "My Lovely Girl" dizisini kaleme alan No Ji-Sul yapacak.

Dizinin ilk bölümünün bu yıl yayımlanması planlanırken tvN diziyi yayıncılığını üstlenmek için görüşmelerde bulunmaktadır.

 

Kaynak: (1), (2), (3)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…