Ko Hyun-Jung "Return" Dizisinin Kadrosundan Ayrıldı

  Rüzgar Esintisi   |     8-02-2018, 16:29

7 Şubat’ta SBS, oyuncu Ko Hyun-Jung’un başrolünde yer aldığı "Return" dizisinin kadrosundan ayrıldığını doğruladı.

Yapılan açıklamalara göre Ko Hyun-Jung canlandırdığı karakteri ve dizide az gözükmesi konusunda dizinin yönetmeni Joo Dong-Min ile fikir ayrılığı yaşıyordu ve bu yüzden Ko Hyun-Jung 5 Şubat'taki dizinin çekimlerine katılmayı reddetti.

SBS'in yaptığı diğer bir açıklamaya göre oyuncu dizi setine sık sık geç kalıyordu veya dizi setini aniden terk ediyordu. Bu durumdan dolayı diğer oyuncularda mağdur kalıyordu. Bu yüzden, yapım ekibinin senaryoda ufak değişiklikler yapmak zorunda kaldığı bildirildi.

SBS’den bir temsilci OSEN’e şu şekilde konuştu: "Ko Hyun-Jung ve "Return" dizisinin yapım personeli arasındaki çatışma büyüdü ve artık birlikte çalışamazlar. Sonuç olarak Ko Hyun-Jung dizinin kadrosundan ayrıldı. Kadın başrol oyuncusunu değiştireceğiz."

8 Şubat’ta, bir medya organı şu açıklamada bulundu: "Oyuncu Park Jin-Hee "Return" dizisinde Ko Hyun-Jung yerine kadın başrol karakteri canlandırması için seçildi. Yakında dizinin çekimlere başlanması planlanılıyor."

Çekimleri geçici olarak durdurulan dizinin şuana kadar 16. bölüme kadar çekimleri tamamlandı. Dizinin 15. ve 16. bölümleri önceden planlandığı gibi 8 Şubat Perşembe günü yayımlanmayacak ve yerine Kış Olimpiyatları özel yayını yayımlanacak. Dizinin 15. ve 16. bölümleri önümüzdeki hafta normal yayın diliminde, 14 Şubat Çarşamba günü yayımlanacak.

SBS ekranlarında Çarşamba & Perşembe günleri yayımlanan "Return" dizisi aynı zaman aralığında yayımlanan diziler arasında en yüksek reyting oranına sahiptir.

 

Kaynak: (1), (2), (3), (4)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…