Choi Tae-Joon Yeni Bir Dizide Nam Ji-Hyun ile Beraber Tekrar Çalışabilir

  Rüzgar Esintisi   |     12-02-2018, 15:15

Oyuncu Choi Tae-Joon’a "Hundred Days' Husband" ("Dear Husband of 100 Days") dizisinde rol alması için teklif götürüldüğü açıklandı.

Geçtiğimiz günlerde 'EXO' grubundan Do Kyung-Soo ve oyuncu Nam Ji-Hyun’a dizide başrol karakterleri canlandırmaları için teklif götürüldüğü açıklanmıştı. Her ikisi de hâlâ teklif değerlendirmektedir.

İlgili Haber: Do Kyung-Soo ve Nam Ji-Hyun Yeni Bir Dizide Beraber Rol Alabilir

12 Şubat’ta Choi Tae-Joon’un ajansı diziden teklif aldığını onayladı.

Eğer her üç oyuncuda teklifi kabul ederse "Suspicious Partner" dizisinden sonra Choi Tae-Joon ve Nam Ji-Hyun ikinci kez bir dizide beraber çalışacak. Ayrıca Choi Tae-Joon "Missing 9" dizisinden sonra ikinci kez 'EXO' grubunun bir üyesi ile rol alacak. Choi Tae-Joon "Missing 9" dizisinde 'EXO' grubundan Chanyeol ile rol almıştı.

Dizinin senaristliğini "My Lovely Girl" dizisini kaleme alan No Ji-Sul yapacak.

Dizinin ilk bölümünün bu yıl yayımlanması planlanırken tvN diziyi yayıncılığını üstlenmek için görüşmelerde bulunmaktadır.

 

Kaynak: (1)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…