Seo Ye-Ji ve Lee Jun-Ki "Lawless Lawyer" Dizisinde Beraber Rol Alabilir

  Maysa   |     14-02-2018, 15:35

Oyuncu Seo Ye-Ji’ye tvN’in yeni "Lawless Lawyer" dizinde rol alması için teklif götürüldüğü doğrulandı.

Dün, Lee Jun-Ki’ye dizide erkek başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü açıklanmıştı. Oyuncu teklifi olumlu bir şekilde düşünmektedir.

İlgili Haber: Lee Jun-Ki’ye Yeni Bir Dizide Rol Alması İçin Teklif Götürüldü

Dizi, annesinin intikamını almak için mücadele eden bir avukatın etrafında dönmektedir.

Seo Ye-Ji eğer teklifi kabul ederse dizide çocukluğundan bu yana kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan Ha Jae-Yi karakterini canlandıracak. Adalet için savaşan harika bir avukat olur ancak bir gün bir hâkime saldırır ve rütbesi düşürülür. Rütbesi düşürüldükten sonra avukat Bong Sang-Pil (Lee Jun-Ki’ye canlandırması için teklif götürülen karakter) ile tanışır ve birbirlerine bağlanırlar.

Dizinin senaristliğini "Remember – War of the Son" dizisinin yanı sıra "The Attorney" ve "Confidential Assignment" filmlerini kaleme alan Yoon Hyun-Ho yapmaktadır. Senarist Yoon Hyun-Ho "The Attorney" filmi ile 'En İyi Senaryo Ödülü'ne sahiptir. Dizinin yönetmen koltuğunda "Time Between Dog and Wolf", "Pride and Prejudice" ve "Marriage Contract" dizilerinin yönetmeni Kim Jin-Min oturmaktadır.

"Lawless Lawyer" dizisinin ilk bölümünün Mayıs ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…