SBS, "Romantic Doctor, Teacher Kim" Dizisinin 2. Sezon Hakkındaki Söylentilere Yanıt Verdi

  Maysa   |     14-02-2018, 16:01

SBS, "Romantic Doctor, Teacher Kim" dizisinin 2. Sezonunun olacağı hakkında çıkan söylentilere yanıt verdi.

13 Şubat’ta bir haber merkezi "Romantic Doctor, Teacher Kim" dizisinin 2. Sezonunun olacağını ve gelecek yılın başlarında yayımlanacağını bildirdi.

Bunun üzerine SBS’ten bir kaynak henüz hiçbir şeyin kararlaştırılmadığına açıklık getirdi. Dizinin arkasındaki yapım şirketi Samhwa Networks, "Görüşmelerimiz devam ediyor. Henüz onaylanmış hiçbir şey yok." dedi.

2016 – 2017 yılları arasında yayımlanan dizi %27.6 oranına kadar reyting elde etmeyi başarmıştı. Başrollerinde Han Suk-Kyu, Seo Hyun-Jin ve Yoo Yeon-Seok rol almıştı ve dizinin birçok izleyicisi aynı kadro ile dizinin bir ikinci sezonunun yapılıp yapılmayacağı merak ediyor.

 

Kaynak: (1)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…