'AOA' grubundan Min A Bir Polis Memurunu Canlandıracak

  Rüzgar Esintisi   |     14-02-2018, 16:19

'AOA' grubundan Min A’nın KBS2’nun yaklaşan "Queen of Mystery 2"dizisinin kadrosuna katıldığı doğrulandı.

2. sezonu ile ekranlara gelecek olan "Queen of Mystery 2" dizisi ilk sezonunun devamı niteliğindedir ve dizinin 2. sezonunda da ev hanımı Yoo Seol-Ok (Choi Gang-Hee) ve Dedektif Ha Wan-Seung (Kwon Sang-Woo) beraber çalışarak gizemli suç davalarını çözmeye devam ediyor.

Min A dizide bir polis departman şefinin kızı olan polis memuru Shin Na-Ra karakterini canlandıracak. Zengin bir aileye sahip olduğu için pahalı ve lüks markalı ürünleri sever. Babasının konumundan ve zenginliğinden dolayı iş arkadaşları ona özel muamele gösterir.

2013 yılında "Modern Farmer" dizisi ile oyunculuk çıkışını yapan Min A en son 2017 yapımı "Hospital Ship" dizinde rol almıştı.

Dizinin ilk bölümünün 28 Şubat’ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1), (2)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

GÜNÜN DİZİ ÖNERİSİ

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben maria. Bugün sizlere önerdiğim dizi, romantik-komedi-fantastik türündeki "Let's Fight Ghost". Dizide bir hayalet ve hayaletleri görebilen bir insan arasındaki ilişkiyi ve aşkı anlatmaktadır. Ama sonra işler değişir ve herşey tepetaklak olur. Bakalım ne olacak hep beraber izleyip görelim. İyi seyirler...
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…