Lee Ha-Na ve Son Eun-Seo’ya " Voice" Dizisinin 2. Sezonundan Teklif Götürüldü + Erkek Başrol Oyuncusu Değişebilir

  Rüzgar Esintisi   |     14-02-2018, 17:07

OCN, Lee Ha-Na ve Son Eun-Seo’ya "Voice" dizisinin ikinci sezonundan teklif götürüldüğünü doğruladı.

Geçtiğimiz Kasım ayında OCN, izleyiciyi ekrana kitleyen "Voice" dizisinin bir ikinci sezonunun yapılacağını açıklamıştı. "Voice", 2017 yılın başlarında yayımlandı ve dizide acil çağrı merkezinde çalışanların azılı bir seri katili yakalama hikayesi anlatılmıştı.

13 Şubat’ta yapılan açıklamaya göre Lee Ha-Na ve Son Eun-Seo’ya dizinin ilk sezonunda canlandırdıkları karakteri tekrar canlandırmaları için teklif götürüldü. OCN bu konu ile ilgili şunları söyledi:"Dizinin kadrosunda yer alıp almayacakları henüz kesin değil ve her iki oyuncu ile görüşmelerimiz devam ediyor."

Bir haber kaynağının yaptığı açıklamaya göre OCN tarafından doğrulanmamış olsa da erkek başrol oyuncusu değişecek. İlk sezonda erkek başrol karakteri Jang Hyuk canlandırmıştı. Onun karakterinin yerini alacak şekilde erkek başrol karakteri canlandırması için oyuncu Kim Dong-Wook’a teklif götürüldüğü bildirildi.

"Voice 2" dizisinin ilk bölümünün bu yıl yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

GÜNÜN DİZİ ÖNERİSİ

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben maria. Bugün sizlere önerdiğim dizi, aksiyon-gizem-fantastik/bilimkurgu türündeki "Memorist". Dizide insanların zihnini okuyabilen bir dedektif ve yetenekli bir suç profilcisinin katil yakalarken yaşadıkları olayları anlatıyor. İyi seyirler...
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…