"Cheese in the Trap" Filminin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı

  alie   |     24-02-2018, 13:54

Popüler "Cheese in the Trap" webtoon’un film versiyonunun ikinci fragmanı yayımlandı.

"Cheese in the Trap" filmin ana kadrosunda Park Hae-Jin, Oh Yeon-Seo, Park Ki-Woong ve Yu In-Young yer almaktadır.

Film, üniversitede okuyan Hong-Seol (Oh Yeon-Seo) ile onun sunbaeyi Yoo-Jung (Park Hae-Jin) arasındaki hassas ilişkiyi konu almaktadır.

Park Hae-Jin filmde bir üniversite öğrencisi olan Yoo-Jung karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, iyi görünüme sahip, iyi notlar alan, atletik ve nazik bir kişiliğe sahiptir. Ancak bütün bu iyi yanlarının altında korkunç tarafı gizlenmektedir. Oh Yeon-Seo filmde tipik bir üniversite öğrencisi olan Hong-Seol karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, Yoo-Jung (Park Hae-Jin) ile tanıştıktan sonra hayatında büyük bir değişim yaşar. Park Ki-Woong filmde bir zamanlar piyano dahisi olarak anılan Baek In-Ho karakterini canlandırmaktadır. Yu In-Young filmde Baek In-Ho'nun (Park Ki-Woong) ablası olan Baek In-Ha karakterini canlandırmaktadır. Sandara Park filmde Hong-Seol'un (Oh Yeon-Seo) en yakın arkadaşı olan Jang Bo-Ra karakterini canlandırmaktadır. Kim Hyun-Jin filmde bir üniversite öğrencisi olan Kwon Eun-Taek karakterini canlandırmaktadır. O, Hong-Seol (Oh Yeon-Seo) ve Jang Bo-Ra'nın (Sandara Park) arkadaşıdır.

Ayrıca 2016 yılında webtoonun "Cheese in the Trap" dizi versiyonu yayımlanmıştı.

Filmin 14 Mart 2018 tarihinde Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…