Kim You-Jung Tiroid Ameliyatı Olacak + "Clean With Passion For Now" Dizisinin Yayın Tarihi Ertelendi

  Maysa   |     26-02-2018, 16:31

Kim You-Jung’un yakın bir tarihte tiroid ameliyatı olacağı açıklandı.

Yapılan açıklamalara göre Kim You-Jung kendini rahatsız hisseti ve hastaneye kontrole gitti. Sonuç olarak oyuncuya hipertiroidizm teşhisi kondu ve cerrahi müdahalenin gerektiği belirtildi. Ameliyat ve iyileşme süreci göz önüne alındığında birkaç ay boyunca oyuncu projelerinden ve etkinliklerinden uzak duracak.

Kim You-Jung çekim aşamasında olan "Clean With Passion For Now" dizisinde kadın başrol karakteri canlandırmaktadır. Oyuncunun ajansı IHQ dizinin çekimlerinin durdurulduğunu belirtti.

Çekimlere ne kadar ara verileceği konusunda dizi personelinden bir temsilci, "Kim You-Jung’un sağlık durumunu göz önünde bulunduruyoruz. İyileşmesi için ne kadar süreye ihtiyacı olduğunu kontrol ediyoruz."  şeklinde konuştu.

İlk başlarda "Clean With Passion For Now" dizisinin yayın tarihi olarak bu yılın Nisan ayı belirlenmişti. Böylece dizinin yayın tarihi ileri bir tarihe ertelenmiş oldu.

 

Kaynak: (1), (2)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…