"My Husband Oh Jak-Doo" Dizisinin Karakter Afişleri Yayımlandı

  Hamlet   |     26-02-2018, 17:59

Başrollerinde Uee ve Kim Kang-Woo’nun rol aldığı "My Husband Oh Jak-Doo" dizisinin karakter afişleri yayımlandı.

Dizi, toplumun baskısı nedeniyle âşık olmadan evlenen bir kadının (Uee) etrafında dönmektedir. Ancak çok geçmeden evli çiftin arasında bir romantizm gelişir.

Uee dizide bir yayın istasyonunda yapımcı olan Han Seung-Joo karakterini canlandırmaktadır. Hayatında hiç ev işi yapmamıştır ve sadece kariyerine odaklanmıştır. 30’lu yaşlarının ortalarında bekâr bir kadın olduğu için etrafındakiler tarafından çok sık eleştiri alır. Bir gün, bu eleştirilerden kurtulmak ve 'evli bir kadın' olmak için âşık olmadığı Oh Jak-Doo (Kim Kang-Woo) ile evlenmeye karar verir. Uee’nin karakter afişinde, "Randevuya çıkmak, evlenmek… Gerçekten tüm bunları yapmak zorunda mıyız?" yazmaktadır.

Kim Kang-Woo dizide bir dağda yaşayan Oh Jak-Doo karakterini canlandırmaktadır. Kim Kang-Woo’nun karakter afişinde, "Tek sahip olduğu şey bedenidir. %100 masum doğa adamı." yazmaktadır.

Ayrıca dizide Jung Sang-Hoon ve Han Sun-Hwa yardımcı karakterleri canlandırmaktadır.

Han Sun-Hwa dizide Oh Jak-Doo’un (Kim Kang-Woo) ilk aşkı olan Jang Eun-Jo karakterini canlandırmaktadır. Han Sun-Hwa’nın karakter afişinde Jak-Doo’ya ifaden, "Oppa, beni özlemedin mi?" yazmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Come! Jang Bo-Ri", "My Daughter, Geum Sa-Wol" ve "You Are Too Much" dizilerinin yönetmeni Baek Ho-Min oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 3 Mart’ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…