Seo Ye-Ji ve Lee Jun-Ki "Lawless Lawyer" Dizisinde Beraber Rol Alacakları Kesinleşti

  Maysa   |     28-02-2018, 14:04

Oyuncu Seo Ye-Ji’nin  tvN’in yeni "Lawless Lawyer" dizinde kadın başrol karakteri canlandıracağı doğrulandı.

Geçtiğimiz günlerde Lee Jun-Ki’nin dizide erkek başrol karakteri canlandıracağı doğrulanmıştı.

İlgili Haber: Lee Jun-Ki’nin "Lawless Lawyer" Dizisinde Rol Alacağı Kesinleşti

Dizi, annesinin intikamını almak için mücadele eden bir avukatın etrafında dönmektedir.

Seo Ye-Ji dizide çocukluğundan bu yana kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan Ha Jae-Yi karakterini canlandıracak. Adalet için savaşan harika bir avukat olur ancak bir gün bir hâkime saldırır. Bu olaydan sonra avukatlık yapamaz ve bir hukuk bürosu yöneticisi olarak çalışmaya başlar. Bong Sang-Pil (Lee Jun-Ki) ile tanışır ve uzun süredir devam eden inançları tamamen sarsılır.

Dizinin senaristliğini "Remember – War of the Son" dizisinin yanı sıra "The Attorney" ve "Confidential Assignment" filmlerini kaleme alan Yoon Hyun-Ho yapmaktadır. Senarist Yoon Hyun-Ho "The Attorney" filmi ile 'En İyi Senaryo Ödülü'ne sahiptir. Dizinin yönetmen koltuğunda "Time Between Dog and Wolf", "Pride and Prejudice" ve "Marriage Contract" dizilerinin yönetmeni Kim Jin-Min oturmaktadır.

28 Şubat’ta ilk senaryo okuması gerçekleştirilen "Lawless Lawyer" dizisinin ilk bölümünün 12 Mayıs’ta yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…