Park Seo-Joon ve Park Min-Young Yeni Bir Dizide Beraber Rol Alabilir

  Rüzgar Esintisi   |     28-02-2018, 17:11

Park Seo-Joon’un tvN’in yeni dizisi "Why Secretary Kim" dizisinde erkek başrol karakteri canlandıracağı doğrulanırken Park Min-Young’a dizide kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü açıklandı.

"Legend of the secretary world" adlı bir webtoondan uyarlama olan dizi zeki ve yakışıklı olmasına rağmen narsist biri olan bir şirketin başkan yardımcısı ve işinde oldukça iyi olan onun sekteri arasındaki romantik ilişkiyi konu almaktadır.

Park Seo-Joon dizide bir aile şirketinde başkan yardımcısı olarak çalışan Lee Young-Joon karakterini canlandıracak. Yüksek IQ’ya ve çekici bir görünüme sahip olmasına rağmen kibirli ve bencil birisidir. Bu da onu birlikte çalışılması en zor insanlardan biri haline getirmektedir. Sekreteri Kim Mi-So'nun işinde mükemmel olmasından oldukça memnundur. Ancak bir gün sekreteri işinden istifa eder.

Park Min-Young eğer teklifi kabul ederse dizide Lee Young-Joon’un (Park Seo-Joon) sekreteri olan Kim Mi-Soo karakterini canlandıracak. Sekreterlik dünyasında, ona verilen görevleri yerine getirmek için her şeyi yapan bir efsane olarak bilinmektedir. İşyerinde mükemmellik için yüzünde bir gülümseme ile çok çalışırken evinde oldukça tembel birisidir.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Let's Eat" serisini, "Let's Fight Ghost" ve "Because This Is My First Life" dizilerinin yönetmeni Park Joon-Hwa oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümün bu yılın Mayıs ayında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…