"Cheese in the Trap" Filminin Ana Fragmanı ve İlk Afişleri Yayımlandı

  alie   |     1-03-2018, 15:07

"Cheese in the Trap" filminin versiyonunun ikinci fragmanı yayımlandı.

Filmin ana kadrosunda Park Hae-Jin, Oh Yeon-Seo, Park Ki-Woong ve Yu In-Young yer almaktadır.

Film, üniversitede okuyan Hong-Seol (Oh Yeon-Seo) ile onun sunbaeyi Yoo-Jung (Park Hae-Jin) arasındaki hassas ilişkiyi konu almaktadır.

Ayrıca 2016 yılında webtoonun "Cheese in the Trap" dizi versiyonu yayımlanmıştı.

Yayımlanan afişlerdeki karakter eskizleri "Cheese in the Trap" webtoonun orijinal yazarı Soon Ggi tarafından çizilmiştir.

Park Hae-Jin filmde dışarıdan mükemmel bir insan gibi görünmesine rağmen herkesten sakladığı korkunç bir tarafı olan Yoo-Jung karakterini canlandırmaktadır. Onun karakter afişinde, "Sevimli ama oldukça şüpheli Yoo-Jung."  ve "Hong Seol, benimle çıkmak ister misin?"  yazmaktadır.

Oh Yeon-Seo filmde tipik bir üniversite öğrencisi olan Hong Seol karakterini canlandırmaktadır. Onun karakter afişinde, "Kafam oldukça karışık ama mutluyum."  ve onun kabarık saçlarına itafen "Köpek tüylü Hong Seol, oldukça sevimli"  yazmaktadır.

Park Ki-Woong filmde Yoo-Jung’un (Park Hae-Jin) çocukluk arkadaşı ve asi bir kişiliğe sahip olan Baek In-Ho karakterini canlandırmaktadır. Onun karakter afişinde, Yoo-Jung’un karanlık tarafına itafen "Yoo-Jung’u çok fazla tanımıyorsun."  ve "Sert, soğuk görünüm ve sıcak bir kalbe sahip Baek In-Ho."  yazmaktadır.

Yu In-Young filmde Baek In-Ho'nun (Park Ki-Woong) ablası ve lüks bir yaşama alışmış olan Baek In-Ha karakterini canlandırmaktadır. Onun karakter afişinde, "Edindiğim tecrübelerimden dolayı söylüyorum benimle uğraşırsan sadece sen kaybedersin."  ve "Çekici kız Baek In-Ha"  yazmaktadır.

Filmin 14 Mart 2018 tarihinde Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.

 

Kaynak: (1), (2)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…