Lee Yoo-Young ve Kim Sun-Ho Yeni Bir Mini Dizide Beraber Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     2-03-2018, 16:39

Lee Yoo-Young ve Kim Sun-Ho’nun MBC’nin 2 bölümlük yeni dizisinde başrol karakterleri canlandıracakları doğrulandı.

"You Drive Me Crazy!", 8 yıldır arkadaş olan Eun-Seong ve Kim Rae-Wan’ın bir geceden sonra aşk ve arkadaşlık arasında bocalamalarını konu almaktadır.

Lee Yoo-Young mini dizide Fransızca çevirmeni olan Eun-Seong karakterini canlandıracak. Her şeye cesurca bakmasına rağmen öngörülemeyen bir tarafı vardır. Eun-Seong üniversitede tanıştığı Kim Rae-Wan ile oldukça iyi arkadaştır ve erkek olan tek arkadaştır. Kim Sun-Ho mini dizide yükselen bir sanatçı olan Kim Rae-Wan karakterini canlandıracak. Özgür bir ruha sahip olan Rae-Wan onunla ilgilenen her kadına açık çapkın birisidir. Eun-Seong’u asla bir kadın olarak düşünmemiştir ancak bir gecede bu bakış açısı değişir. Aşk hayatı ve iş hayatı istediği gibi gitmemeye başlar.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Pride and Prejudice" ve "Marriage Contract" dizilerinde çalışan Hyun Sol-Ip oturmaktadır ve diziyi çaylak senarist Park Mi-Ryeong kaleme almaktadır.

Mini dizinin ilk bölümünün bu yılın Mayıs ayında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…