Hwang Jung-Eum’un "Handsome Guy and Jung-Eum" Dizisinde Rol Alacağı Kesinleşti

  Rüzgar Esintisi   |     14-03-2018, 14:10

Hwang Jung-Eum’un SBS’in yeni romantik-komedi türündeki "Handsome Guy and Jung-Eum" dizisinde kadın başrol karakteri canlandıracağı doğrulandı.

Geçtiğimiz günlerde oyuncu Nam Goong-Min’in dizide erkek başrol karakteri canlandıracağı onaylanmıştı.

İlgili Haber: Min Nam-Koong’in "Handsome Guy and Jung-Eum" Dizisinde Rol Alacağı Kesinleşti

Dizi, aşkı tamamen çözdüğüne inanan bir adamla (Min Nam-Koong) hayatının merkezini aşk üzerine kurmuş bir kadının arasındaki romantik hikâyeyi anlatmaktadır. Adam ve kadın tamamen zıt karakterlere sahiptir. Adam kendini bir aşk gurusu olarak görmektedir. Kadının ise en büyük hayali âşık olduğu bir adam ile evlenmektir.

Hwang Jung-Eum dizide çöpçatanlık şirketinde çalışan Jung-Eum karakterini canlandıracak. Eskiden bir dalgıç olan Jung-Eum hayatının aşkı ile tanışma hayalleri kurmaktadır. Ancak yaşadığı bir olaydan sonra bu hayalinden vazgeçmiştir.

Hwang Jung-Eum dizide rol almaya karar vermesinin nedenini, "Senaryoyu ilk okuduğumda hikâyenin heyecan verici olduğunu hissettim. Sanki bir yolculuğa çıkmak üzereyim gibi dizinin çekimleri başlayacağı için heyecanlıyım. Bu heyecan duygusunu izleyiciye göstermek istiyorum."  şeklinde açıkladı.

Min Nam-Koong ve Hwang Jung-Eum daha önce 2011 yapımı "Can You Hear My Heart?" dizisinde beraber rol almıştı.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Mayıs ayında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…