"Extreme Job" Filmi Oyuncu Kadrosu ile Göz Dolduruyor

  Rüzgar Esintisi   |     14-03-2018, 14:49

Ryoo Seung-Ryong, Lee Honey, Jin Seon-Kyu, Lee Dong-Hwi ve Gong Myung’un yeni "Extreme Job" filminin ana kadrosunda yer alacağı açıklandı.

Film, 5 kişilik narkotik suçlarla mücadele ekibinin etrafında dönmektedir. Bir suç örgütünün izini süren ekip bir tavuk restoranında gizlice çalışmaya başlar. Çok geçmeden çalıştıkları restoran tavuklarının lezzeti ile ünlenir. Restoranın bu şekilde ünlenmesi dedektifleri beklenmedik bir duruma sokar.

Ryoo Seung-Ryong, Lee Honey, Jin Seon-Kyu, Lee Dong-Hwi ve Gong Myung filmde narkotik suçlarla mücadele ekibinde görev alan dedektifleri canlandıracak.

Filmin yönetmen koltuğunda "Twenty", "Love Forecast", "Tazza: The Hidden Card", "Cheer Up Mr. Lee" ve "Never Ending Story" filmlerini kaleme alan aynı zamanda "Twenty" ve gelecek ay gösterime girecek olan "What a Man Wants" filmlerinin yönetmenliğini yapmış olan Lee Byeong-Hun oturmaktadır.

Filmin çekimlerine bu ay başlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…