Ha Seok-Jin Webtoon Uyarlaması Yeni Bir Dizide Rol Alacak

  Hamlet   |     16-03-2018, 16:14

Ha Seok-Jin’in KBS2’nun yeni "Your House Helper" dizisinde erkek başrol karakteri canlandıracağı açıklandı.

Seung Jung-Yeon tarafından kaleme alınan "Dangshinui House Helper" adlı webtoondan uyarlama olan dizi, nüfuslu bir aileye ve iyi bir işe sahipken her şeyi geride bırakarak bir evin housekeepingliğini yapan bir adamın etrafında dönmektedir.

Ha Seok-Jin dizide büyük bir şirkette çalışan Kim Ji-Woon karakterini canlandıracak. Babası bir milletvekilidir ve annesi bir doktordur. Ancak bir gün işini bırakır ve ailesi ile iletişimini keser. Bir kadın ile tanışır ve kadının evinde housekeeping olarak çalışmaya başlar. İşini yaparken müşterinin endişelerini dinler ve sorunlarını çözmelerine yardımcı olacak tavsiyelerde bulunur.

Dizinin yönetmenliğini "Strongest Deliveryman" dizisinin yönetmeni Jeon Woo-Sung yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümün bu yılın Haziran ayında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…