Do Kyung-Soo ve Nam Ji-Hyun "Hundred Days' Husband" Dizisinde Beraber Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     21-03-2018, 14:52

'EXO' grubundan Do Kyung-Soo ve oyuncu Nam Ji-Hyun’un romantik-gizem-tarih türündeki tvN’in yeni "Hundred Days' Husband" dizisinde başrol karakterleri canlandıracakları kesinleşti. Ayrıca Kim Sun-Ho ve Cho Seong-Ha’nın dizinin yardımcı oyuncu kadrosunda yer alacakları bildirildi.

Dizi, aniden ortadan kaybolan Joseon’un veliaht prensi etrafında dönmektedir. Veliaht prens sarayın dışında yüz gün geçirir ve bu yüz gün boyunca sarayın dışında hayatta kalmaya çalışır.

Do Kyung-Soo dizide Joseon Hanedanlığı’nın veliaht prensi olan Lee Yeol karakterini canlandıracak. Bir gün, bir suikast girişimi sonucunda ölümcül bir yara alır ve uçurumdan aşağı düşer. İşe yaramaz bir adam olan Won Deuk olarak tekrar ortaya çıkar. Nam Ji-Hyun dizide Joseon’un ilk dedektiflik ajansını açan Hong-Sim karakterini canlandıracak. Oldukça zeki biridir.

Kim Sun-Ho’nun dizide hangi karakteri canlandıracağı konusunda herhangi bir bilgi verilmedi. Cho Seong-Ha dizide Joseon’un en güçlü adamlarından biri olan Kim Cha-Eon karakterini canlandıracak.

Dizinin senaristliğini "My Lovely Girl" dizisini kaleme alan No Ji-Sul yapmaktadır.

Dizinin ilk senaryo okuması 21 Mart 2018 tarihinde gerçekleştirildi ve dizinin çekimlerine önümüzdeki Nisan ayında başlanacağı bildirildi. Ayrıca dizinin yayımlanmaya başlamadan önce ön prodüksiyonu %100 tamamlanmış olacak ve dizinin ilk bölümünün bu yılın ikinci yarısında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…