Bona "Your House Helper" Dizisinde Ha Seok-Jin İle Beraber Rol Alacak

  Hamlet   |     26-03-2018, 15:32

'WJSN' (Cosmic Girls) grubundan Bona’nın "Your House Helper" dizisinde kadın başrol karakteri canlandıracağı açıklandı.

Seung Jung-Yeon tarafından kaleme alınan "Dangshinui House Helper" adlı webtoondan uyarlama olan dizi, nüfuslu bir aileye ve iyi bir işe sahipken her şeyi geride bırakarak bir evin yardımcılığını yapan bir adamın (Ha Seok-Jin) etrafında dönmektedir.

Bona dizide 24 yaşındaki ve bir reklam şirketinde stajyerlik yapan Lim Da-Young karakterini canlandıracak. Yaşından ve iyi bir eğitim geçmişine sahip olmaması nedeni ile avantaj sahibi biri değildir. Ancak büyük hayalleri vardır ve çalıştığı şirkette tam zamanlı bir çalışan olabilmek için patronlarının gözüne girmeye çalışmaktadır. Şirkette yükselen kişiler çoğunlukla erkek olduğu için şirketteki kadın çalışanlar ona 'Fox Lim' (Tilki/Kurnaz Lim) lakabını takmıştır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Strongest Deliveryman" dizisinin yönetmeni Jeon Woo-Sung oturmaktadır ve dizinin senaristliğini "The Producers" dizisini kaleme alan Kim Ji-Sun yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Haziran ayında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…