Lee Sun-Bin’in "Sketch" Dizisinde Rain ve Lee Dong-Gun ile Beraber Rol Alacağı Kesinleşti

  Hamlet   |     27-03-2018, 15:43

Lee Sun-Bin’in JTBC’nin yeni "Sketch" dizisinde kadın başrol karakterini canlandıracağı doğrulandı.

Dizi, sevdiklerini elinden alan bir seri katili yakalamak için geleceği değiştirmeye çalışan bir grup insanın etrafında dönmektedir.

Lee Sun-Bin dizide bir dedektifi canlandıracak. Şimdiki zamandan itibaren üç gün içinde gerçekleşecek olayları çizme yeteneğine sahip birisidir.

Ayrıca dizinin yardımcı kadrosuna Lim Hwa-Young ve Jung Jin-Young’ın katıldığı açıklandı. Lim Hwa-Young dizide araştırma ekibinin en zeki üyesini canlandırmaktadır.

Geçtiğimiz günlerde Rain ve Lee Dong-Gun’un dizinin ana kadrosunda rol alacağı açıklanmıştı.

Rain dizide şiddet suçları departmanında seçkin bir dedektif olan Kang Dong-Soo karakterini canlandıracak. Büyük bir analiz yeteneğine sahiptir. Bir gün, nişanlısı gizemli bir şekilde öldürülür ve gerçeği ortaya çıkarmak için mücadele etmeye başlar.

Lee Dong-Gun dizide özel kuvvetler ekibinin bir üyesi olan Kim Do-Jin karakterini canlandıracak. Bir gün, hamile eşi öldürülür ve bunun intikamını almak için mücadele etmeye başlar.

Dizinin senaristliğini "Hidden Identity", "Chosun Police Season 3" dizilerini ve "The King’s Case Note" filmini kaleme alan Kang Hyun-Sung yapmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Yoo-Na's Street", "The Duo" ve "Air City" dizilerinin yönetmeni Im Tae-Woo oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Mayıs ayında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…