Lee Sang-Yeob ve Lee Jong-Suk Yeni Bir Dizi ile Tekrar Bir Araya Geliyor

  Rüzgar Esintisi   |     27-03-2018, 16:19

Lee Sang-Yeob’un başrolünde Lee Jong-Suk ve Shin Hye-Sun’un rol aldığı "Praise of Death" adlı yeni mini dizinin kadrosuna katıldığı doğrulandı.

27 Mart’ta, Lee Sang-Yeob’un ajansı Daydream Entertainment’ın yaptığı açıklamaya göre Lee Sang-Yeob "Praise of Death" dizisinde Kim Hong-Ki karakteri ile izleyicinin karşısına çıkacak. Onun karakteri zengin bir ailenin oğludur ve Yun Sim-Deok’un (Shin Hye-Sun) nişanlısıdır.

Lee Sang-Yeob ve Lee Jong-Suk geçtiğimiz yıl ekranlara gelen "While You Were Sleeping" dizisinde beraber rol almışlardı. Ayrıca dizinin yönetmen koltuğunda "While You Were Sleeping" dizisinin yönetmeni Park Soo-Jin oturmaktadır.

Toplamda 2 bölümden oluşacak dizi, yaşanmış bir olaydan uyarlamadır ve Kore’nin Japon işgali altında olduğu dönemde iki sevgilinin trajik hikâyesi anlatılmaktadır.

Dizinin çekimlerine bu yılın Nisan ayında başlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…