Lee Seung-Gi’ye Yeni Bir Dizide Rol Alması İçin Teklif Götürüldü

  Maysa   |     11-04-2018, 15:00

Oyuncu-şarkıcı Lee Seung-Gi’ye SBS’in yeni "Vagabond" dizisinden teklif götürüldüğü doğrulandı.

11 Nisan’da Lee Seung-Gi’nin ajansı oyuncunun diziden teklif alığını ancak henüz dizide rol alıp almayacağının kesinleşmediğini bildirdi. Ayrıca ajansın yaptığı açıklamaya göre geçtiğimiz Şubat ayından bu yana görüşmelerin sürdüğünü ancak önceden çekilmiş bir dizi olacağı için oyuncunun programında zaman ayarlamaları yapılmakta olduğu bildirildi.

Lee Seung-Gi eğer teklifi kabul ederse dizide yaşanan bir uçak kazasının ardındaki gerçeği bulmaya çalışan bir dublörü canlandıracak.

Geçtiğimiz günlerde Shin Sung-Rok’un dizide rol alacağı açıklanmıştı. Shin Sung-Rok dizide Ulusal İstihbarat Servisi takım lideri olan Ki Tae-Woong karakterini canlandıracak.

Dizi, bir uçak kazası hakkında yapılan soruşturmaya karışan ve ülkede yapılan yolsuzluklar hakkında bilgi toplayan sıradan bir adamın etrafında dönmektedir.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Romantic Doctor, Teacher Kim", "Mrs. Cop" serisi, "You're All Surrounded" ve "Giant" dizilerinin yönetmeni Yu In-Sik oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Monster", "Empress Ki" ve "Giant" dizilerini kaleme alan Jang Young-Cheol yapmaktadır. Yönetmen Yu In-Sik ve senarist Jang Young-Cheol daha önce "Incarnation of Money", "History of the Salaryman" ve "Giant" dizilerinde beraber çalışmıştı. Ayrıca oyuncu Lee Seung-Gi ve yönetmen Yu In-Sik "You're All Surrounded" dizisinde beraber çalışmıştı.

Dizinin ilk bölümünün 2018 yılının sonlarına doğru yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…