Seohyun ve Kim Jung-Hyun "Time" Dizisinde Birlikte Rol Alabilir

  Rüzgar Esintisi   |     12-04-2018, 14:13

'Girls' Generation' grubundan Seohyun’a MBC’nin yeni "Time" dizisinde kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldü.

Geçtiğimiz günlerde Jeon So-Min ve Kim Jung-Hyun’a dizide başrol karakterleri canlandırması için teklif götürüldüğü açıklanmıştı. Ancak Jeon So-Min bu teklifi reddetti.

İlgili Haber: Jeon So-Min ve Kim Jung-Hyun Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alabilir

Dizi, öleceğini öğrendikten sonra hayatının son günlerinde her şeyi yoluna koymaya karar veren ve hayatını mahvettiği kadına yardım etmeye kendini adayan bir adamın etrafında dönmektedir.

Seohyun eğer teklifi kabul ederse dizide yaşadığı kötü olaylardan sonra hayatta kalma becerileri gelişen Seol Ji-Hyun karakterini canlandıracak. Onun karakteri parlak, korkusuz ve adaletsizliğe tahammülü olmayan birisidir. Sadakat sayesinde her şeyin üstesinden gelebileceğini düşünmektedir. Genç yaşından itibaren para kazanmak zorunda kalmıştır. Kardeşinin üniversite masraflarını karşılayabilmek ve işsiz annesi için üniversiteden ayrılmak zorunda kalmıştır. Ancak buna rağmen akla gelebilecek her alanda meslek sertifikası vardır. 

Dizinin yönetmen koltuğunda "Coffee Prince" dizisinin asistan yönetmenliğini yapan ve "Bad Thief, Good Thief" dizisinin yönetmeni Jang Joon-Ho oturmaktadır. Ayrıca yönetmen Jang Joon-Ho ve Seohyun daha önce "Bad Thief, Good Thief" dizisinde beraber çalışmıştı.

Dizinin senaristliğini 2013 yapımı "Secret" ve 2015 yapımı "Mask" dizilerini kaleme alan Choi Ho-Chul yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Temmuz ayında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…