Song Seung-Heon ve Krystal Yeni Bir Suç Dizisinde Birlikte Rol Alabilir

  Rüzgar Esintisi   |     13-04-2018, 16:25

Song Seung-Heon ve 'f(x)' grubundan Krystal’a "Pan" ("Hustle") dizisinde başrol karakterleri canlandırması için teklif götürüldü.

Dizi, bir dolandırıcı, bir boksör, bir hacker ve bir sürücüden oluşan dört kişilik bir suç ekibinin etrafında dönmektedir. Onlar suçlular tarafından gizlenmiş mülkleri ele geçirir.

Song Seung-Heon eğer teklifi kabul ederse dizide dahi bir dolandırıcı olan Kang Ha-Ri karakterini canlandıracak.

Krystal eğer teklifi kabul ederse dizide usta bir sürücü olan Cha A-Ryeong karakterini canlandıracak. Küçükken ebeveynleri tarafından terk edilir ve sokaklarda büyür.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın sonlarına doğru yayımlanması planlanılıyor. Ayrıca dizinin OCN ekranlarında yayımlanması için görüşmeler yapılmaktadır.


Kaynak: (1) (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…