Ji Hyun-Woo ve Seohyun Yeni Bir Dizide Tekrar Bir Araya Gelecek Mi?

  Maysa   |     13-04-2018, 16:56

Oyuncu Ji Hyun-Woo ve 'Girls’ Generation' grubundan Seohyun’un yeni bir diziden teklif aldıkları yönünde ortaya çıkan haberlere yanıt verildi.

Geçtiğimiz günlerde her iki oyuncuya "Life-or-Death Romance" adlı yeni bir diziden başrol teklifi götürüldüğüne dair haberler yayımlanmıştı. Ji Hyun-Woo ve Seohyun daha önce birlikte MBC’nin "Bad Thief, Good Thief" dizisinde birlikte rol almıştı ve bu yeni dizi ile tekrar bir araya gelebilecekleri açıklandı.

Seohyun’un temsilcisi söz konusu diziden bir teklif almadıklarını açıkladı ve oyuncu-şarkıcının "Time" adlı farklı bir diziden teklif aldığını bildirdi.

İlgili Haber: Seohyun ve Kim Jung-Hyun "Time" Dizisinde Birlikte Rol Alabilir

Ji Hyun-Woo’nun ajansından bir kaynak oyuncunun "Life-or-Death Romance" dizisinden teklif aldığını doğruladı. Oyuncunun şuanda görüşme aşamasında olduğunu ve henüz dizide yer alıp almayacağının kesinleşmediğini belirtti.

Medikal-romantik türündeki "Life-or-Death Romance" dizisi, bir cerrah ve bir endokrinoloji uzmanı etrafında dönmektedir.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Star in my Heart" ve "I Need Romance" dizilerinin yönetmeni Lee Chang-Han oturmaktadır. Dizinin senaristliğini Kim Nam-Hee ve Heo Seung-Min birlikte yapmaktadır. Kim Nam-Hee 2015 – 2016 yapımı "Cheese in the Trap" dizisinin senaristliğini yapmıştır.


Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…