"Mistress" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı

  Maysa   |     17-04-2018, 14:17

Başrollerinde Han Ga-In, Shin Hyun-Bin, Choi Hee-Seo ve Goo Jae-Yee’nin rol aldığı "Mistress" dizisinin ana fragmanı yayımlandı.

İngiltere yapımı BBC’nin "Mistresses" dizisinden uyarlama olan dizi 30’lu yaşlardaki arkadaş dört kadının hayatlarını ve karmaşık ilişkilerini konu almaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2012 yapımı "Papa" filminin ve 2014 – 2015 yapımı "Valid Love" dizisinin yönetmeni Han Ji-Seung oturmaktadır. Dizinin senaristliğini 2016 yapımı "Time Renegades" filmini kaleme alan Go Jung-Woon ve senarist Kim Jin-Wook yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 28 Nisan’da yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1)


Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…