Lee Jin-Wook ve Lee Ha-Na’nın "Voice" Dizisinin 2. Sezonunda Rol Alacakları Kesinleşti

  Rüzgar Esintisi   |     17-04-2018, 15:35

Lee Jin-Wook ve Lee Ha-Na’nın OCN’in hit "Voice" dizisinin 2. sezonunda başrol karakterleri canlandıracakları doğrulandı.

Lee Jin-Wook dizide bir dedektif olan Do Gang-Woo karakterini canlandıracak. Keskin bir zekâya sahip olan Gang-Woo suç mahallini bir bakışta değerlendirip suçlunun eylemlerini ve ipuçlarını duygusuz bir ses tonu ile açıklamaktadır. Ailesi ile ilgili acı verici bir geçmişe sahiptir. Lee Ha-Na dizide ilk sezonda canlandırdığı Kang Kwon-Joo karakterine hayat vermeye devam edecek.

"Voice" dizisinde erkek başrol karakteri oyuncu Jang Hyuk canlandırmıştı ancak dizinin 2. sezonunda Jang Hyuk'un canlandırdığı karakterin olmamasına karar verildiği bildirildi.

"Voice 2", 112 acil çağrı merkezi çalışanlarının etrafında dönmektedir. Bir suçun meydana gelmesinden sonraki golden time (altın süre) içerisinde 112 acil çağrı merkezi çalışanları kurbanları kurtarmaya çalışır.

Dizinin senaristliğini ilk sezonu kaleme alan Ma Jin-Won yapacak. Dizinin yönetmen koltuğunda ise ilk sezondan farklı bir isim oturmaktadır. Diziyi "Chosun C.S.I Byul Soon Gum", "TEN" ve "Missing Noir M" dizilerinin yönetmeni Lee Seung-Young yönetecek.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın ikinci yarısında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…