Park Bo-Gum ve Suzy Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alabilir

  Rüzgar Esintisi   |     19-04-2018, 14:24

Park Bo-Gum ve Suzy’ye SBS’in yeni "Incheon Airport People" dizisinde başrol karakterleri canlandırması için teklif götürüldüğü doğrulandı.

19 Nisan’da hem Park Bo-Gum’un ajansı hem de Suzy’nin ajansı diziden teklif aldıklarını ancak henüz hiçbir şeyin kesinleşmediğini, teklifi gözden geçirdiklerini belirtti.

İlk başlarda bu dizi tarih türündeki "Yeowoo Gaksibyeol" adında bir dizi olacaktı ve kadın başrol karakteri canlandırması için Park Shin-Hye’ye teklif götürülmüştü. Daha sonra hem dizinin adı hem de konusu tamamen değiştirildi. Ardından Park Shin-Hye’nin bu teklifi reddettiği açıklandı.

Dizi, Incheon Uluslararası Havalimanı'nda çalışan bir grup insanın etrafında dönmektedir.

Park Bo-Gum ve Suzy’ye hangi karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Secret Garden", "Gentleman's Dignity" ve "Gu Family Book" dizilerinin yönetmeni Shin Woo-Cheol oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Gu Family Book", "What Happens to My Family?" ve "Romantic Doctor, Teacher Kim" dizilerini kaleme alan Kang Eun-Kyung yapmaktadır.

Yönetmen Shin Woo-Cheol, senarist Kang Eun-Kyung ve  Suzy daha önce "Gu Family Book" dizisinde birlikte çalışmıştı.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Eylül ayında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…