Kim Jae-Wook "Voice" Dizisinin Yönetmeni ile Tekrar Çalışabilir

  Rüzgar Esintisi   |     24-04-2018, 13:33

Kim Jae-Wook’a OCN’in yeni "Hand" dizisinden teklif götürüldüğü açıklandı.

24 Nisan’da, oyuncunun ajansı Management SOOP Kim Jae-Wook’un "Hand" dizisinden teklif aldığını doğruladı. Oyuncunun düşünme aşamasında olduğunu ve henüz hiçbir şeyin kesinleşmediğini bildirdi.

Dizi, gizemli güçlerin sebep olduğu olayları çözmeye çalışan bir psişik, bir rahip ve bir dedektifin etrafında dönmektedir.

Kim Jae-Wook eğer teklifi kabul ederse dizide üç ana karakterden biri olan Katolik bir rahibi canlandıracak. İnsanları bedenlerine giren kötü ruhları şeytan çıkartma yöntemi kullanarak kurtarır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Liar Game", "Pied Piper", "Voice" ve "Black" dizilerinin yönetmeni Kim Hong-Sun oturmaktadır. Yönetmen Kim Hong-Sun ve Kim Jae-Wook daha önce "Voice" dizisinde beraber çalışmıştı.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın sonlarına doğru yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…