Ahn Hyo-Seop’a Shin Hye-Sun ve Yang Se-Jong İle Rol Alması İçin Teklif Götürüldü

  Rüzgar Esintisi   |     30-04-2018, 14:27

Ahn Hyo-Seop, "I’m 30 but 17" Dizisinde Shin Hye-Sun ve Yang Se-Jong ile beraber rol alabilir.

Ahn Hyo-Seop’un ajansı Starhaus Entertainment, oyuncunun "I’m 30 but 17" dizisinden teklif aldığını ve şuanda inceleme aşamasında olduğunu bildirdi.

Dizi, 17 yaşındayken bir trafik kazası geçiren ve 13 yıl boyunca komada kalan bir kadının etrafında dönmektedir. Uyandığında artık bedeni 30 yaşındadır.

Ahn Hyo-Seop eğer teklifi kabul ederse dizide Taesan Lisesi’nin kürek çekme kulübünün kaptanı olan Yoo Chan karakterini canlandıracak. Güçlü ve cesur bir sporcudur. Karizmatik ve neşeli bir kişiliğe sahip olmasına rağmen spor söz konusu olduğunda rekabetçi birisidir.

Ahn Hyo-Seop’un yakın zamanda "Top Management" adlı bir web drama rol alacağı doğrulanmıştı. Ayrıca, oyuncu JTBC’nin "Clean With Passion For Now" dizisinde erkek başrol karakteri canlandıracak. Ancak kadın başrol karakterini canlandıran Kim You-Jung’un sağlık sorunları nedeni ile dizinin çekimleri durduruldu.

İlgili Haber: Kim You-Jung Tiroid Ameliyatı Olacak + "Clean With Passion For Now" Dizisinin Yayın Tarihi Ertelendi

"I’m 30 but 17"in ilk bölümünün bu yılın Temmuz ayında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve içerik ile alakasız link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…