"You Drive Me Crazy!" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı

  Maysa   |     3-05-2018, 15:20

Lee Yoo-Young ve Kim Sun-Ho’nun yeni mini dizisi "You Drive Me Crazy!"nin ikinci fragmanı yayımlandı.

"You Drive Me Crazy!", 8 yıldır arkadaş olan Eun-Seong (Lee Yoo-Young) ve Kim Rae-Wan’ın (Kim Sun-Ho) bir geceden sonra aşk ve arkadaşlık arasında bocalamasını konu almaktadır.

Lee Yoo-Young Fransızca çevirmeni olan Eun-Seong karakterini canlandırmaktadır. Kim Sun-Ho yükselen bir sanatçı olan Kim Rae-Wan karakterini canlandırmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Pride and Prejudice" ve "Marriage Contract" dizilerinde çalışan Hyun Sol-Ip oturmaktadır ve diziyi çaylak senarist Park Mi-Ryeong kaleme almaktadır.

Toplam 2 bölümden oluşan mini dizinin ilk bölümünün 7 Mayıs 2018 tarihinde, 2. bölümünün 8 Mayıs 2018 tarihinde yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…