"Sketch" Dizisinin Karakter Afişleri Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı

  Maysa   |     4-05-2018, 15:09

JTBC’nin yeni "Sketch" dizisinin dört ana karakterin afişi ve ikinci fragmanı yayımlandı.

Dizi, geleceği değiştirerek yaşanacak kötü olayları engellemeye çalışan bir grup insanın etrafında dönmektedir.

Yayımlanan fragmanda çizimlerle dolu bir eskiz defteri göze çarpmaktadır. Yoo Shi-Hyun karakterini canlandıran oyuncu Lee Sun-Bin transa geçmiş bir şekilde eskiz defterine yaşanacak kötü olayları çizmektedir. Bir dedektif olan Yoo Shi-Hyun şimdiki zamandan itibaren üç gün içinde gerçekleşecek olayları çizebilme yeteneğine sahiptir. Fragmanda da bu vurgulanmıştır.

Rain dizide şiddet suçları departmanında seçkin bir dedektif olan Kang Dong-Soo karakterini canlandırmaktadır. Büyük bir analiz yeteneğine sahiptir. Bir gün, nişanlısı gizemli bir şekilde öldürülür ve gerçeği ortaya çıkarmak için mücadele etmeye başlar. Onun karakter afişinde "geleceği değiştirmeye çalışan kişi" ve "Yaptığım seçimden pişman değilim."  yazmaktadır.

Lee Sun-Bin dizide bir dedektif olan Yoo Shi-Hyun karakterini canlandırmaktadır. Şimdiki zamandan itibaren üç gün içinde gerçekleşecek olayları çizme yeteneğine sahip birisidir. Onun karakter afişinde "geleceği çizebilen dedektif" ve "Bu gece biri ölecek."  yazmaktadır.

Lee Dong-Gun dizide özel kuvvetler ekibinin bir üyesi olan Kim Do-Jin karakterini canlandırmaktadır. Bir gün, hamile eşi öldürülür ve bunun intikamını almak için mücadele etmeye başlar. Onun karakter afişinde "geleceği korumaya çalışan kişi" ve "Yaşamaya devam etmem için bir nedenim var mı?"  yazmaktadır.

Jung Jin-Young psişik güçlere sahip olan Jang Tae-Joon karakterini canlandırmaktadır. Karısını kaybeden Kim Do-Jin’a (Lee Dong-Gun) yardım etmeye çalışmaktadır. Onun karakter afişinde "geleceğe imrenen kişi" ve "Buzdağının görünmeyen alt kısmı her zaman muazzamdır."  yazmaktadır.

Dizinin senaristliğini "Hidden Identity", "Chosun Police Season 3" dizilerini ve "The King’s Case Note" filmini kaleme alan Kang Hyun-Sung yapmaktadır. Dizinin yönetmen koltuğunda "Yoo-Na's Street", "The Duo" ve "Air City" dizilerinin yönetmeni Im Tae-Woo oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 25 Mayıs’ta yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…