"Age Of Youth" Dizisinin Sevilen İki Oyuncusu Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     8-05-2018, 15:56

Han Seung-Yeon ve Shin Hyun-Soo’nun "12 Nights" adlı yeni bir dizide birlikte rol alacakları açıklandı.

Dizi, çıktıkları seyahatte 12 geceyi birlikte geçiren bir adam ile bir kadının arasındaki aşk hikâyesini konu almaktadır.

Han Seung-Yeon dizide New York’taki bir üniversitede fotoğrafçılık bölümünde okuyan Yoo Kyung karakterini canlandıracak. Shin Hyun-Soo dizide umutsuz bir romantik olan Hyun-Oh karakterini canlandıracak.

Dizinin çekimleri bu yılın Temmuz ve Ağustos aylarında yapılacak ve %100 önceden üretilmiş olacak.

"12 Nights" dizisinin ilk bölümünün bu yılın Eylül ayında Channel A ekranlarında yayımlanması planlanılıyor. Ayrıca, "12 Nights" altı yıllık bir aradan sonra Channel A’da yayımlanan ilk dizi olacak.


Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…