Moon Chae-Won "Tale of Gyeryong Fairy" Dizisinde Kadın Başrol Karakteri Canlandıracak

  Rüzgar Esintisi   |     9-05-2018, 16:11

9 Mayıs’ta OSEN'dan bir kaynak, Moon Chae-Won’un "Tale of Gyeryong Fairy" dizisinde rol alacağını bildirdi.

İlk başlarda kadın başrol karakteri canlandırması için oyuncu Kang So-Ra ile anlaşılmıştı. Ancak daha sonra oyuncu programındaki zaman çatışmaları nedeni ile dizinin kadrosundan ayrıldı.

İlgili Haber: Kang So-Ra "Tale of Gyeryong Fairy" Dizisinde Yer Almayacak

Dizi, Dol Bae tarafından kaleme alınan "Gyeryongsunnyeojeon" adlı bir webtoondan uyarlamadır ve insan olan kocasının tekrar reenkarne olmasını bekleyen bir perinin etrafında dönmektedir. Peri, 699 yıl sonra iki adamla karşılaşır ve bunlardan birisi kendi kocasının reenkarnesidir.

Moon Chae-Won dizide bir peri olan Sun Ok-Nam karakterini canlandıracak. Goryeo hanedanlığı döneminde cennetten dünyaya iner ve Gyeryong Dağı’ndaki bir şelalede banyo yapar. Ok-Nam banyo yaparken bir oduncu onun peri kıyafetlerini alıp saklar. Kıyafetleri olmadan cennete geri dönemeyen Ok-Nam oduncu ile evlenir ve iki çocuk dünyaya getirir. Ancak, kocası bir gün uçurumdan düşerek ölür. Peri kıyafetlerini ne kadar arasa da bulamaz. Peri kıyafetlerine ihtiyacı olduğu için kocasının reenkarne olmasını bekler. Günümüze Gyeryong Dağı’nda bir kafede barista olarak çalışarak kocasını bekler. 699 yıldır bir bekleyişte olan Ok-Nam çalıştığı kafeye gelen iki adamdan birinin kocasının reenkarnesi olduğunu hisseder. Ancak bir sorun vardır. Hangisi onun kocasının reenkarnesidir. Bulmak için onları takip etmeye başlar.

Ayrıca dizide erkek başrol karakteri Yoon Hyun-Min canlandırırken dizinin yardımcı oyuncu kadrosunda Seo Ji-Hoon yer almaktadır.

Dizinin yapımcılığını JS Pictures, yönetmenliğini Kim Yoon-Chul ("My Name Is Kim Sam-Soon", "Woman of Dignity") ve senaristliğini Yoo Kyung-Sun yapmaktadır.

Yayın tarihi ve kanalı henüz kararlaştırılmamış olan dizi %100 ön üretimden sonra yayımlanmaya başlayacak.


Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…