Lee Jong-Suk ve Kim Ji-Won 7 Yıl Sonra Tekrar Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     16-05-2018, 14:11

Lee Jong-Suk ve Kim Ji-Won’un Netflix’in yeni "See You Again" dizisinde başrol karakterleri canlandıracakları açıklandı.

"See You Again" dizisinden bir temsilci her iki oyuncunun teklifleri kabul ettiğini doğruladı.

Dizi, birbirleri ile asla tekrar karşılaşmayacağını düşünen bir adam ve bir kadının etrafında dönmektedir. Ancak, onlar tekrar karşılaşmakla kalmaz, istemeyerekte olsa birbirleri ile evlenmek zorunda kalır.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2014 yapımı "Fashion King" filminin yönetmeni Oh Ki-Hwan oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Oh My Venus" dizisini kaleme alan Kim Eun-Ji yapmaktadır.

Lee Jong-Suk ve Kim Ji-Won 7 yıl önce 2011 - 2012 yapımı MBC’nin  "High Kick! 3" dizisinde birlikte rol almıştı.

Dizinin yayın tarihi henüz belirlenmedi.


Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…