Yoon Eun-Hye 5 Yılın Ardından Tekrar Bir Dizide Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     18-05-2018, 13:47

Yoon Eun-Hye’nin bir web romandan uyarlama olan "Excitement Warning" ("Love Watch") dizisinde kadın başrol karakteri canlandıracağı doğrulandı.

Web roman, 2016 yılında çok satanlar listesine girmiş bir kitaptı ve birçok okuyucu web romanın bir uyarlaması yapılmasını dört gözle bekliyordu.

17 Mayıs’ta, Yoon Eun-Hye’nin ajansı bir haber kuruluşuna verdiği demeçte oyuncunun "Excitement Warning" dizisinde kadın başrol karakteri canlandıracağını bildirdi.

Dizi, kadınlar arasında popüler olan ancak hiçbir zaman bir sevgilisi olmamış bir dermatolog ve çıkış yaptığından bu yana adı hiçbir sevgili skandalına karışmamış bir kadın oyuncunun arasındaki aşk hikâyesini anlatmaktadır.

Yoon Eun-Hye dizide çıkış yaptığından bu yana adı hiçbir sevgili skandalına karışmamış bir oyuncu olan Yoon Yoo-Jung karakterini canlandıracak. Yoon Eun-Hye böylece 2013 yapımı "Marry Him If You Dare" dizisinden sonra ilk kez bir dizide rol almış olacak.

Dizinin yayın tarihi ve yayın kanalı henüz belirlenmedi.


Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…