Netflix’in "See You Again" Dizisi İptal Edildi

  Rüzgar Esintisi   |     19-05-2018, 14:46

Bazı kaynaklarca Lee Jong-Suk ve Kim Ji-Won’un yer alacağı açıklanan "See You Again" dizisinin iptal edildiği doğrulandı.

Dizi projesinin iptal edildiği bildirildikten sonra dizide rol alması düşünülen oyuncuların ajansları ile görüşüldü. Her iki oyuncunun ajansı zaten diziden gelen teklifleri reddettiklerini açıkladı. Ayrıca, oyuncularının dizide rol almayacağı için dizinin akıbeti hakkında daha fazla yorum yapmayacaklarını belirtti.

19 Mayıs’ta, "See You Again" dizisinin arkasındaki yapım şirketi şu şekilde konuştu: "Dizi projesinin iptal edilmesine katkıda bulunan birçok faktör bulunmaktadır."

Geçtiğimiz günlerde her iki oyuncunun dizide rol almayı kabul ettiği hakkında haberler çıkmıştı. Hatta her iki oyuncunun rol alacağını "See You Again" dizisinden bir temsilcinin doğruladığı bildirilmişti.

İlgili Haber: Lee Jong-Suk ve Kim Ji-Won 7 Yıl Sonra Tekrar Bir Dizide Birlikte Rol Alacak


Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…